زنجیره متحد جستجوی حمل و نقل بار

برای دریافت بهترین نرخ حمل و نقل بین المللی یکی از گزینه های زیر را انتخاب نمایید

پرتال باربری هوشمند

بارچی، یک پرتال باربری هوشمند است که در بستر اینترنت به صاحبان بار این امکان را می‌دهد تا با مناسب‌ترین قیمت و امنیت بالا بار خود را به دست معتبرترین ناوگان های حمل و نقل یا کارگزاران حمل و نقل که برای فرآیند حمل بار اعلام آمادگی کرده اند، برسانند.

شرکت حمل و نقل یا کارگزارهستید و دغدغه برگشت خالی کانتینر ملکی و یا وسیله حمل و نقل خود را دارید؟


ارسال کنندگان بار در بارچی می توانند از وضعیت بارهای بارگیری شده و مقاصد آنها، جهت استفاده از بهترین قیمت های بازار با خبر شوند.

راننده ناوگان حمل و نقل هستید؟


با اعلام مکان خود در پرتال بارچی می توانید، از نزدیک ترین محموله های اطراف خود را با خبر شوید و عملیات حمل خود را شروع نمایید.

برای مدیریت زنجیره فروش ، دغدغه قیمت حمل بارهای کوچک و بزرگ خود را دارید؟


همکاران ما بهترین قیمت بازار را کمتر از 24 ساعت در اختیار شما می گذارند.

شرکت
حمل و نقل هستم

شرکت های حمل و نقل ، دارندگان ناوگان حمل و نقل، با عضویت در بارچی، پس از پر کردن اطلاعات و کلیک بر روی دکمه ارسال ، کمتر از 24 ساعت از بارهای بالقوه بازار با خبر شوید و عملیات بارگیری را شروع کنید. علاوه بر این ، کارگزاران حمل و نقل ، دست اندرکاران و ارسال کنندگان می توانند ناوگان های موجود حمل را که در انتظار بارگیری هستند ، جستجو و پیدا کنند. بسیاری از شرکت های حمل بار با کمبود وسیله حمل مواجه و یا منتظر تعمیرات اساسی هستند و می خواهند از وقفه در بارگیری جلوگیری کنند.

پرتال بارچی به دارندگان ناوگان حمل و نقل (هوایی، دریایی، زمینی و ریلی) کمک می کند تا بارها را با وسایل حمل بار تطبیق و در کمترین زمان ممکن عملیات حمل را انجام دهند.

ما به کارگزاران حمل و نقل کمک می کنیم تا هر روز بار بیشتری را جابجا کنند! قبل از هر چیز عضو بارچی شوید.

فرم عضویت شرکتهای حمل و نقل

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

من
بازرگان هستم

ما به تجار و بازرگانان جهت پاسخ گویی به چالش های حمل و نقل بارهای ایشان، راه حل های ابتکاری و مقرون به صرفه با پشتیبانی بی نظیر ارائه می دهیم. قبل از هر چیز عضو بارچی شوید.

فرم عضویت شرکتهای بازرگانی

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

من
راننده هستم

پس از عضویت در بارچی ، اطلاعات زیر را پر کنید و بر روی دکمه ارسال کلیک کنید. همکاران ما تا ۲۴ ساعت دیگر با شما تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی را از شما دریافت می کنند، پس از آن محموله های در نزدیکی شما که به ما اعلام شود را به شما اطلاع رسانی می کنیم تا حمل خود را در سریع ترین زمان ممکن شروع کنید.

فرم عضویت راننده

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

آینده انرژی
حمل و نقل سبز

در حالت های حمل و نقل موجود از منابع انرژی مانند سوخت های فسیلی استفاده می شود که مقادیر زیادی از گازهای گل خانه ای را به محیط زیست منتقل می کنند. انتقال به حمل و نقل سبز باعث خلاص شدن از شر این گازهای سمی می شود.

اتصال یکپارچه همه در زنجیره تأمین، با استفاده از فرآیندهای دیجیتالی کار آسانی نیست. به یک زیرساخت پیشرفته دیجیتال و درک کامل نیازهای مشتری نیاز دارد. این مطالبات چالش برانگیز برای هر ارائه دهنده خدمات حمل و نقل است.

یک پلت فرم مدرن دیجیتال کلید اصلی خدمات لجستیکی پیشرفته است.

با استفاده از دیجیتال سازی ، ما قادر به ارائه خدمات بسیار پیشرفته تر و راه حل های یکپارچه هستیم. شرکت ها اکنون قادر به دسترسی و تعامل با داده های لجستیکی خود، صرف نظر از مکان آنها در جهان و به صورت شبانه روزی هستند.

سطح تعامل دیجیتالی در سراسر زنجیره تأمین روز به روز در حال رشد است که به بهبود کیفیت داده و پشتیبانی از مطالبات مشتری در کوتاه ترین زمان کمک می کند. علاوه بر موارد بالا، با این روش صرفه جویی قابل ملاحظه ای در مصرف کاغذ و کاغذ بازی های متداول خواهیم داشت.

© 2023 BarChi, All rights reserved.